11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Co to je: Revoluční domácí zařízení poskytující stejné skvělé výsledky jako profesionální ošetření mikrodermabraze v kanceláři.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Mastný

Obavy o péči o pleť: jemné linie a vrásky, póry a tupost a nerovnoměrná struktura

Co ještě potřebujete vědět: Toto zařízení kombinuje patentovanou technologii spřádacích kotoučů s dokonale kalibrovaným vakuovým sacím podáním, aby pokožka vypadala svěží a zářivá. Týdenní ošetření snižuje výskyt jemných linek a vrásek, vad a zvětšených pórů. Pro má nastavení duální rychlosti a celou řadu exfoliačních disků.

Klinické výsledky: NewBeauty vybrala panel 30 žen, aby testovala osobní mikroderm:

– 96% si všimlo, že se jejich výrobky pro péči o pleť lépe vstřebávají

– 95% se po použití osobního mikrodermu cítilo sebevědomější ve své kůži

– 100% zjistilo, že jejich pokožka byla po použití Personal Microderm hladší a měkčí

Doporučené použití:

– Před použitím PMD je důležité pokožku důkladně očistit a ujistit se, že neobsahuje veškerý make-up, nečistoty a oleje.

-Jakmile je pokožka čistá, nechte ji zcela vyschnout, než začnete.

– Před použitím nástroje na tváři cvičte na paži a na krku. Tyto oblasti nejsou tak citlivé jako obličej a umožní vám zvyknout si na pohyb a způsob léčby.

– Nejprve použijte bílý disk. Tento disk je náš nejcitlivější disk. Než přejdete na brusné disky, je důležité vidět, jak vaše pokožka reaguje na tento disk.

– Poté, co jste testovali jednotku na paži a / nebo krku a cítili jste se připraveni se pohybovat na tváři, použijte volnou ruku k tažení kůže v oblasti ošetřování a pokračujte v pohybu osobního mikrodermu PMD směrem vzhůru napříč kůže. Během léčby neprovádějte více než dva průchody přes jednu oblast.

-Po ošetření použijte toner k neutralizaci rovnováhy pH v pokožce a regenerační zvlhčovač.

– Po každém použití očistěte víčko a disk třecím alkoholem nebo antibakteriálním mýdlem.

– Mezi ošetřeními čekejte šest až sedm dní.

Opatření:

– Osobní mikroderm by se měl používat pouze jednou týdně. Microderm odstraňuje horní vrstvu odumřelé tupé pokožky a vaše tělo potřebuje k omlazení jeden týden. Buď trpělivý. Používejte jej důsledně a uvidíte výsledky.

– Každý, kdo používá chemické peelingy nebo produkty obsahující kyseliny včetně hydroxylových kyselin, kyseliny jablečné, kyseliny mléčné a / nebo retinoidů nebo složek retiny A, nesmí používat osobní mikrodermu současně. To může způsobit příliš citlivou pokožku a použití Personal Microderm se nedoporučuje. Před použitím osobního mikrodermu je bezpečné používání těchto produktů přerušit alespoň na sedm dní.

– Poraďte se se svým lékařem nebo dermatologem, pokud si nejste jisti, zda je osobní mikroderm vhodný pro vaši pokožku.