11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Co to je: Tato souprava obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste si vzali Drunk Break ™ ze složek, o nichž se domníváte, že jsou kořeny nešťastné pleti – které si myslíte, že musíte zakrýt.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Mastný

Popisy složek: Tyto produkty neobsahují vegany a krutost.

Co ještě potřebujete vědět: Představte si svou pokožku tak zdravou a zářící, že byste mohli jít bez make-upu. Tato sada obsahuje šest produktů powerhouse, které pomáhají rovnoměrné struktuře a tónu pleti, rozjasňují, zvyšují zář, hydratují a chrání pleť, takže holí vaši pokožku.

Drunk Elephant se zavazuje používat pouze ingredience, které buď přímo prospívají zdraví kůže nebo podporují integritu jejich složení. Nikdy neberou v úvahu, zda je něco syntetického nebo přírodního, místo toho vybírají ingredience na základě biokompatibility. Proto se zaměřují na zdravé hodnoty pH, formulace, které kůže rozpoznává, malou molekulární strukturu, která se snadno vstřebává, a účinné aktivní složky, které také podporují a udržují kyselinový plášť pokožky. Ale to, co vynechávají ze svých produktů, je stejně důležité jako to, co do nich vkládají, takže nikdy nenajdete to, co nazývají podezřelé 6 (éterické oleje, sušící alkoholy, silikony, chemické krémy, vůně / barviva, SLS) čára. Opilý slon věří, že těchto šest všudypřítomných přísad je kořenem téměř každého kožního problému a když jsou zcela odstraněny z vaší rutiny – to znamená, když užijete Drunk Break ™ – kůže může resetovat a vrátit se ke svému nejzdravějšímu, nejvíce vyvážený stav. Tato dieta eliminující ingredience prospívá všem typům pleti a inspirovala hnutí Instagram # barewithus, sbírka holých tváří, které zaznamenávají cesty opilých slonů lidí, kteří našli nejen zdravější pokožku, ale především zdravější sebevědomí.

Tato sada obsahuje:

– 15 ml / 0,5 oz C-Firma ™ Day Serum

– 15 ml / 0,5 oz Umbra Tinte ™ Physical Daily Defense SPF 30

– 30 ml / 1 oz Beste ™ No. 9 Jelly Cleanser

– 15 ml / 0,5 oz T.L.C. Framboos ™ Glycolic Night Serum

– 15 ml / 0,5 oz F-Balm ™ elektrolytické vodní plochy

– Šlehací krém Lala Retro ™ 15 ml / 0,5 oz

– Vzorek bonusového paketu o objemu 1,5 ml / 0,05 oz kapek slunečního záření proti znečištění D-Bronzi ™

– Holé s námi – Love Book

Vyčistěte na Sephorě

Clean at Sephora je formulován bez seznamu více než 50 přísad, včetně síranů (SLS a SLES), parabenů, ftalátů a dalších. Úplný seznam najdete na kartě Složky.