11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Popis vůně: Pomocí této sady lahviček s parfémem Eau de Parfum ve Florencii, Stella, Giulietta, Kleopatra, Simone, Maya, Colette a Gia zjistíte, která jemná vůně vás cítí nejlépe.

Florencie je klasická květinová vůně, která zachycuje vaše kouzlo bez námahy. Florence, inspirovaná stylem a sofistikovaností města Paříže, je elegantní směsí jasného bergamotu, svěží hrušky a jemné zahrady. Je to nadčasová shovívavost, do které se budete znovu a znovu zamilovat.

Stella je svěží květinová vůně, která obejme vašeho koketního ducha. Inspiruje se spontánní romantikou a je světlou a svěží směsí bohatých italských citrusů, sladké frézie a kořeněné lilie. Je to hravé oddání se vaší vnitřní koketě.

Giulietta je svěží květinová vůně, která láká vaši vnitřní múzu. Na počest mladistvého ženského šarmu je Giulietta okouzlující směs jemných růžových tulipánů, čerstvých zelených jablek a sladké vanilkové orchideje. Romantická shovívavost jistě inspiruje skvělé umění a vášeň.

Kleopatra je teplá květinová vůně, která evokuje vaše schopnosti svádění. Kleopatra, inspirovaná ikonickou královnou, je podmanivou směsí brilantního grapefruitu a okouzlujícího egyptského jasmínu s teplým objetím vanilkového pižma. Je to opojná shovívavost pro ty, kdo zajímají srdce a mysl.

Simone je ta přirozeně zářící, sluncem líbená krása, kterou celý svět zbožňuje. Není divu, že její vůně, blažený luxus vodnatého ovoce a tropických květinek je vůní vyvolávající štěstí. Cítit se, usmívat se a zjistit, kdo vám přijde.

Výrazná a sebevědomá Maya vyzařuje sílu charakteru se vzácným spojením divokých duhovek, listů fialové a černého rybízu. Vůně je laděna do elegance jako růže damascena a jasmín obalená pačuli srdcem a dubem, což vytváří dokonalý výraz přemýšlení o kráse.

Colette je inspirována, Colette, velkou francouzskou spisovatelkou. Její pařížská smyslnost z roku 1940 ožívá dnes v redolentní vůni plné zvědavých citrusů, ženského květenství a mužských lesů. Je to parfém, který si dovoluje žádat a být požádán.

Prudká turecká růže absolutně vyjadřuje vášeň a je dána útěkem poznámkami o ženské síle a čistotě v Gia. Růžový pepř a mandarinka zvedají růži křídly, zatímco zlatý jantar a santalové dřevo ze sametového polštáře Gia s čistou krásou. Tato vůně ctí umění a sílu individuální kreativity.

Tato sada obsahuje:

– 8x 0,05 oz / 1,47 ml parfémové lahvičky ve Florencii, Stella, Giulietta, Kleopatra, Simone, Maya, Colette, Gia

O vůni: TOCCA slaví umění shovívavosti a je inspirována starosvětskou romantikou a šarmem.