11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Co to je: Noční čepice kůže. Glykolové sérum rafinující kůži zametá odumřelé buňky pryč a pomocí šlehačky šlehačkou hluboce hydratuje a zklidňuje pokožku.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Mastný

Obavy o péči o pleť: jemné linie a vrásky, suchost, tupost a nerovnoměrná struktura

Popisy složek: Tyto produkty neobsahují vegany a krutost.

Co ještě potřebujete vědět: High-tech T.L.C. Framboos ™ Glycolic Night Serum obnovuje matnou pokožku a odstraňuje odumřelé kožní buňky jemným rozpuštěním lepidla, které je drží na povrchu. Výsledkem je větší viditelnost a hladší a rovnoměrnější vzhled. S dalšími přísadami, jako je křížový polymer hyaluronátu sodného a uvolňování fermentovaného zeleného čaje bohatého na antioxidanty, který hydratuje, chrání před každodenními stresory a bojuje se známkami stárnutí, má Lala Retro ™ luxusní strukturu bohatého krému na obličej, aniž by se cítil dusivý nebo těžký.

Drunk Elephant se zavazuje používat pouze ingredience, které buď přímo prospívají zdraví kůže nebo podporují integritu jejich složení. Nikdy neberou v úvahu, zda je něco syntetického nebo přírodního, místo toho vybírají ingredience na základě biokompatibility. Proto se zaměřují na zdravé hodnoty pH, formulace, které kůže rozpoznává, malou molekulární strukturu, která se snadno vstřebává, a účinné aktivní složky, které také podporují a udržují kyselinový plášť pokožky. Ale to, co vynechávají ze svých produktů, je stejně důležité jako to, co do nich vkládají, takže nikdy nenajdete to, co nazývají podezřelé 6 (éterické oleje, sušící alkoholy, silikony, chemické krémy, vůně / barviva, SLS) čára. Opilý slon věří, že těchto šest všudypřítomných přísad je kořenem téměř každého kožního problému a když jsou zcela odstraněny z vaší rutiny – to znamená, když užijete Drunk Break ™ – kůže může resetovat a vrátit se ke svému nejzdravějšímu, nejvíce vyvážený stav. Tato dieta eliminující ingredience prospívá všem typům pleti a inspirovala hnutí Instagram # barewithus, sbírka holých tváří, které zaznamenávají cesty opilých slonů lidí, kteří našli nejen zdravější pokožku, ale především zdravější sebevědomí.

Drunk Elephant je příznivcem IEF (International Elephant Foundation) a je bez krutosti.

Tato sada obsahuje:

– 0,27 oz / 8 ml T.L.C. Framboos ™ Glycolic Night Serum

– šlehací krém Lala Retro ™ 0,5 oz / 15 ml

Vyčistěte na Sephorě

Clean at Sephora je formulován bez seznamu více než 50 přísad, včetně síranů (SLS a SLES), parabenů, ftalátů a dalších.