11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Popis

Vylepšete krásu přírodních řas

Oftalmolog a dermatolog testováno

Nedráždivé, testované na alergii

Pozoruhodná kosmetická inovace, která dramaticky zlepší krásu vašich přírodních řas.

Oftalmolog testován

Testováno dermatologem

Testováno bez irigace / alergie

Klinicky testováno

Netestováno na zvířatech

Vyrobeno v USA

Další informace o produktu:

Nejsme spojeni nebo spojeni s Athena Cosmetics a nejsme licencovaným prodejcem Athena Cosmetics. Společnost Athena Cosmetics zaručuje tento produkt pouze při prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců a nemůže zaručit pravost jakéhokoli produktu prodaného neautorizovaným prodejcem. Nemůžeme zaručit, že se na tento produkt vztahují jakékoli záruky výrobce nebo nárok na slevu jakéhokoli výrobce. Pokud kódy UPC nebo jiné sledovací kódy chybí v jakémkoli kontejneru produktu produktu Athena Cosmetics, uschovejte si prosím nákupní doklad, který vám pomůže při dohledání tohoto produktu v nepravděpodobném případě, že je vadný.

Před použitím si přečtěte informační pokyny uvnitř krabice.

Ingredience

Voda, ovocný extrakt z Serenoa Serrulata, kořenový extrakt z Panax ženšenu, extrakt z dechlorohydroxy difluoro-ethylcykloprostenolamidu, biotin, extrakt z listů Camellia Oleifera, extrakt ze Swertia Japonica, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z květu, tritiumfosfát, tritinium, fenofosfor, fenofosfor, fenofosfor, alkohol, , Glycerin, Glukóza, Butylenglykol, Kyselina fosforečná, Fosforečnan disodný, Pentylenglykol

Varování

Nenechte se dostat do očí. Nepoužívejte, pokud máte prokázanou nebo suspektní senzitivitu nebo alergii na některou ze složek na etiketě. Pokud dojde k zarudnutí nebo podráždění, přestaňte jej používat. Pokud zarudnutí nebo podráždění přetrvává nebo je nadměrné, poraďte se se svým lékařem. pokud jste léčeni pro oční stav, používejte jej pouze pod dohledem svého lékaře. Protože tento produkt nebyl testován za všech možných podmínek, doporučujeme vám ho nepoužívat, pokud jste těhotná nebo kojíte, aktivně podstupujete chemoterapii rakoviny nebo mladší 18 let. (především při nadměrném používání); Pokud se vás to týká, nepoužívejte jej. Uchovávejte mimo dosah dětí.