11. 5. 2021
  • 13:12 MaybellineLash Sensational Washable Mascara
  • 13:12 Korektor
  • 13:15 RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner
  • 13:18 TOCCA Sada kolekce Mini Discovery
  • 13:21 DRYBAR Kartáč s dvojitým výstřikem

Popis

Pigmenty upravující barvu

Širokospektrální sluneční clona SPF 30

Mimořádně vyhlazující multi-tasker

Ultra-vyhlazující multi-tasker může být použit jako zvlhčovač, primer, základ a SPF chránič. Beztížná receptura okamžitě odstraní nedokonalosti, minimalizuje výskyt pórů, vyhlazuje tón pleti a texturu a přináší výživné výhody. Univerzální základový CC krém lze nosit samostatně nebo pod make-up jako perfektní základ pro bezchybnou aplikaci make-upu.

High-tech ingredience v kombinaci s perfektní kombinací 3 pigmentů korigujících barvu skryjí nedokonalosti, aby okamžitě a v průběhu času rozjasnily a vyhladily pokožku pro bezchybnou pleť: Žlutá opravuje modré nedokonalosti a zahřívá tón pleti; Zelené tóny sčervenání; Růžová se rozjasní a osvětlí. Proti stárnutí zjasňovačů obnovuje vzhled záře a plynulosti. SPF 30 chrání před UVA / UVB paprsky, což pomáhá předcházet budoucímu poškození.

Hypoalergenní

Bez zápachu

Bez parabenů

Bezlepkový

Bez krutosti

Bez oleje

Nekomedogenní

Dermatolog schválen

Vyrobeno v USA

Před každým použitím jemně protřepejte. Sledujte obrys vašeho oka a zarovnejte horní víko od vnitřního rohu k vnějšímu rohu. Ve vnějším rohu oka zahněte linii křivky směrem vzhůru pod stejným úhlem jako vnější roh vašeho obočí. Pro výrazný vzhled sexy očí nakreslete silnější linii a prodloužte křídlo. Pro odvážný a dramatický vzhled nakreslete silnější linii, prodloužte křídlo a připojte horní a dolní linie řas. © Physicians Formula, Inc.

Ingredience

Aktivní přísady: Oxid zinečnatý

Neaktivní složky: Dimethikon, Cyklopentasiloxan, Hydrogenovaný polydecen, Isodecyl Neopentanoát, Polymethylsilsesquioxan, Hexyl Laurát, Peg-10 Dimethicone, Polyglycery-4-Isostearát, Silika, Vinyl Dimethicone / Methicone Silciumquioxikát, Kysličník hlinitý, Kyselina sírová, Kysličník vápenatý, Kysličník vápenatý,, Křížový polymer Dimethicone / Bis-Isobutyl Ppg-20, Křížový polymer Dimethicone / Peg-10/15, Kyselina hydroxykapronová, Kyselina hydroxykynamidová, Teprenon, Kyselina hydroxykaprylová, tokoferylester kyseliny octové, Tetrahexyldecyl askorbát, tokoferol, glykol, glykol, glykol, glykol, glykol, glykol a glykol , Oxidy železa, Slída, Peg-4, Citrát sodný, Syntetický fluorflogopit, Oxid cínu, Caprylylglykol, Ethylhexylglycerin, Hexylenglykol, Fenoxyethanol

Varování

Pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte na poškozenou nebo poškozenou pokožku. Při používání tohoto produktu: Uchovávejte mimo oči; Opláchněte je vodou. Přestaňte používat a pokud se objeví vyrážka, zeptejte se lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití produktu vyhledejte lékařskou pomoc nebo se ihned obraťte na toxikologické středisko.

Pomáhá prevenci spálení. Při použití podle pokynů s jinými opatřeními na ochranu před sluncem snižuje riziko rakoviny kůže a předčasného stárnutí kůže způsobené sluncem.